Tek binada İki kurumlu okullarda müdürün durumu ?

Müdür Yardımcılığı Görevlendirmesi Sadece Okul Müdürü Teklifi İle Olamaz

24 nisan okullara tatil yok

DOSTLUKLA İLGİLİ EN GÜZEL SÖZLER

İç Güvenlik Paketi’nin 4 maddesi daha kabul edildi.

47 bin öğretmen atanacak

Açık Alanda Sigara Yasakları Başlıyor

Sizce bu elbise hangi renk

MEB’DEKİ ADALETSİZLİĞİ PROTESTO ETMEK İÇİN EYLEM KARARI ALDIK

Ücret Yoksa Nöbet Yok (1)

Nepotizm nedir?

Veli İzin belgesi

Arkadaşla ilgili güzel sözler

Kronizm nedir

MEB Klasör Sırtlığı

Dyned öğrenci ekleme

10 Kasım’da bayrak töreni nasıl yapılır?

Maaş ve Ekderslerinizi hesaplayınız .

2015 Öğretmen Maaşları Ne Kadar Olacak ? Öğretmenlere Ne Kadar Zam Yapılacak

Kuruş farkları cetveli

Giyimde kişisel tarz ve tarz değiştirme

Cinsel İsteği Arttıran Besinler

Ben pahalı markalı giysiler giymek istiyorum

Mücahit AKGÜN Temel Eğitim Genel Müdürlüğüne Daire Başkanı olarak atandı

Tezsiz yüksek lisans yapan bir öğretmen ek ders ücretini artırımlı alabilir mi?

Müdürlük mülakat soruları (7)

Okul Yönetimi İçin Kılavuz

3 Ekim’de Ek Ders Ücreti Eksiksiz Ödenmelidir (1)

3 Ekim günü ek dersler ödenecek mi? (8)

Öğretmene rotasyon kesinleşti

Yaz geldi Uçuşan etekler modada

En önemlisi sıcaklarda çok rahat edeceksiniz!  1950’leri hatırlatan kabarık etekler de özellikle gece tercih ediliyor.  İşte etek modelleri…
Hem Çingene giysilerini anımsatan etnik ve bohem, hem de 1950’leri hatırlatan romantik hava bu yaz eteklerde bir araya geldi. Aksesuvardan ayakkabıya kadar her şey gibi, etekler de etnik-otantik tarzın etkisi altında.

Etnik yaz modasının getirdiklerinden biri de, Çingene trendi. Baharlık olan etekler ince kadifeden, yazlık olanlar pamuklu ve keten kumaşlardan üç kat şeklinde dikiliyor. İri desenli, işlemeli, pullu-boncuklu bu etekler, rahatlığı ön planda tutan, bohem görünümü sevenlerin favorisi olacak.

Parçalı, bol eteklerin diz hizasında olanlarına volanlı etek deniyor. Bunlar hem işe giderken, hem de gece çıkarken giymeye uygun modeller.

Bu yazın ikilisi etek ve takı

Mesela haftasonu dışarı çıkarken, çiçekli Çingene etek, parmak arası terlik ve açık renk düz bir atlet bir arada giyilebilecek. Ama mutlaka birçok kez dolanan boncuklu kolyeler, püsküllü, deri ipli, tahta boncuklu etnik takılar, sallantılı küpeler, tahta bileziklerle birlikte. Bütün bunlar, bohem tarzı tamamlıyor. Fötr şapkalar ve iri çiçek tokalar da bu eteklere çok yakışıyor.

Diğer yandan, 1950’ler modası da, fiyonk ve dantel detaylarla varlığını sürdürüyor. 50’lerin tüllü, volanlı, kabarık etekleri de seçenekler arasında. Renkli parlak kumaşlardan dikilmiş, içinden tüller sarkan bu romantik eteklerin boyu diz hizasında. Beli kuşaklı, pullu, boncuklu veya nakış işlemeli olan modellerden, hemen her markanın koleksiyonunda var. Üzerine şık bir atlet ve ince topuklu terliklerle gece kıyafeti olarak da giyilebilecek. Kabarık etekleri babet veya düz sandaletlerle gündüzleri de giymek mümkün. Herry, İpekyol, Park Bravo, Mango, Polo Garage, Topshop, Vakkorama, Roman, River Island, Derishow, Mudo Collection, Boyner ve YKM, en çok seçeneği bulabileceğiniz adreslerden birkaçı. Buralarda eteğinizle uyumlu takılar da satılıyor.

Her türlü renkler var bu yaz ama özellikle yeşil ve sarıyı bir arada giymek çok moda. Yeşil çiçekli bir etek, üzerine sarı bir tişört veya yeşil üstlerle altın görünümlü aksesuvarları birlikte kullanmak mümkün.

Etek boyları uzadı

Geçen yıl çok moda olan mini eteğin varlığı bu yıl hissedilmiyor. Süper mini jean eteklerin yerini bu yaz, diz altında biten veya topuklara kadar inen, kloş etekler aldı. Ancak bu sıcakta ne yapacağız diye kara kara düşünmenin alemi yok. Asimetrik kesimli, kat kat, uçuşan eteklerle, günlük hayatın koşuşturmasında çok rahat edeceksiniz.

anahtar kelimeler: , ,
Özgür ORHAN, 15 Mayıs 2012, 19:39